Logistic Coordinator and Purchaser
Hanna Kitschke

hanna.kitschke@hostmobility.com

+46 73 801 69 40

Klas profilbild

Technical Documentation
Klas Gillberg

klas.gillberg@hostmobility.com

+46 31-706 36 40

Mattias profilbild

System Design Engineer
Mattias Busck

Mattias.busck@hostmobility.com

+46-70 875 27 73

Rikard profilbild

System Design Engineer
Rikard Olander

rikard.olander@hostmobility.com

+46-70 350 38 33

Hugo profilbild

Software Design Engineer
Hugo Frost

hugo.frost@hostmobility.com

+46-76 644 43 74

Albin profilbild

Software Design Engineer
Albin Söderqvist

albin.soderqvist@hostmobility.com
+46 76-600 33 84

Josef profilbild

Hardware Design Engineer
Josef Vernersson

josef.vernersson@hostmobility.com
+46-725660082

Thom profilbild

System- and Electronic Constructor
Thom Zakariassen

thom.zakariassen@hostmobility.com

+46-76 324 70 26

Harald profilbild

Manufacturing
Harald Nilvall

harald.nilvall@hostmobility.com

Mikael profilbild

Manufacturing
Mikael Husberg

mikael.husberg@hostmobility.com

Karriär
Vi letar ständigt efter nya talanger.
Tveka inte att höra av dig!

jobs@hostmobility.com 

Samarbeten
Jobbar du på ett företag och är intresserad av vår resa?
Kontakta oss redan idag!

 inspiration@hostmobility.com

Hitta oss på Google Maps

Host Mobility AB
Flöjelbergsgatan 14 C
431 37 Mölndal
VAT: SE556617505401
Organisationsnummer: 556617-5054

 

Våra dedikerade ingenjörer hjälper dig vidare med ditt ärende.

Support och fakta om garantiärenden och returer hittar du här