VD
Helena Johansson

helena.johansson@hostmobility.com

Mobil: +46 (0)76 391 63 90

System- och elektronikkonstruktör
Thom Zakariassen

thom.zakariassen@hostmobility.com

Mobil: +46 (0)76 324 70 26

Systemutvecklare
Mattias Busck

Mattias.busck@hostmobility.com

Mobil: +46 (0)70 875 27 73

Systemutvecklare
Rikard Olander

rikard.olander@hostmobility.com

Mobil: +46 (0)70 350 38 33

Mjukvaruutvecklare
Hugo Frost

hugo.frost@hostmobility.com

Logistics Coordinator
Hanna Kitschke

hanna.kitschke@hostmobility.com

Mobil: +46 (0)73 801 69 40

Hitta oss på Google Maps

Host Mobility AB
Flöjelbergsgatan 14 C
431 37 Mölndal
VAT: SE556617505401
Organisationsnummer: 556617-5054

 

Support och fakta om garantiärenden och returer här

Vid frågor välkommen att kontakta vår supportavdelning.

support@hostmobility.com